OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE

13. niedziela zwykła – 2 lipca 2023 r.

 

1. Kalendarz liturgiczny: poniedziałek – święto św. Tomasza, apostoła; wtorek – rocznica poświęcenia bazyliki metropolitalnej w Krakowie; czwartek – bł. Marii Teresy Ledóchowskiej; sobota – św. Jana z Dukli.

2. W czwartek o godz. 17:00 Godzina święta. Zaprasza SHNSPJ i wspólnota krwi Chrystusa.

3. W tym tygodniu przypada I piątek miesiąca. Spowiedź w godz. 6:30 – 8:00 i 16:00 – 18:00.

4. Przypominamy, że w lipcu i sierpniu nie ma Mszy św. w niedzielę o godz. 12:30.

5. Wakacyjny numer miesięcznika dla najmłodszych - „Staś” oraz dla dzieci nieco starszych - „Mały Gość” jest do nabycia w zakrystii.

6. W dzisiejszym numerze tygodnika „Niedziela” przeczytamy o sztucznej inteligencji, a także wejdziemy na szlak sanktuariów Europy – dziś Lewocza. W „Gościu Niedzielnym”, między innymi: o powrocie biskupów anglikańskich do Kościoła katolickiego, o tacie – superbohaterze.

7. Wyjeżdżającym na wakacyjny wypoczynek życzymy bezpiecznej drogi. Pamiętajmy o coniedzielnej Eucharystii. W Internecie znajdziemy pełen wykaz Mszy św. niedzielnych na całym świecie.

8. Bóg zapłać!; parafianom z ul. Stycznej, Głębinowej i Przymiarki za troskę o świątynię i przekazaną ofiarę. W Waszej intencji odprawimy Mszę św. 5 lipca, a za Waszych zmarłych 12 lipca, o godz. 18:00. W tym tygodniu zapraszamy parafian z ul. Luborzyckiej, ks. Hyca, Korohody, Płaskiej, Fregeego, Kamberskiego. Kościół sprzątamy w poniedziałek od godz. 18:30 i w sobotę od godz. 7:30.